91 yaşında korona virüsü yendi - Son Dakika

91 yaşında korona virüsü yendi

05.11.2020 15:05

91 yaşında korona virüsü yendi Kamil Taşçıoğlu; "Virüs genç, yaşlı dinlemiyor lütfen herkes tedbirlere uysun" "Kimse bana bir şey olmaz demesin" Eskişehir'de 91 yaşında korona virüsü yenen Kamil Taşçıoğlu, 'bana bir şey olmaz' düşüncesine kapılan vatandaşları uyardı.

91 yaşında korona virüsü yendi

Kamil Taşçıoğlu;

"Virüs genç, yaşlı dinlemiyor lütfen herkes tedbirlere uysun"

"Kimse bana bir şey olmaz demesin"

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de 91 yaşında korona virüsü yenen Kamil Taşçıoğlu, 'bana bir şey olmaz' düşüncesine kapılan vatandaşları uyardı.

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka Mahallesi'nde yaşayan 91 yaşındaki Kamil Taşçıoğlu'nun 26 Ekim tarihinde korona virüs testi pozitif çıktı. 3 çocuk babası Taşçıoğlu 57 yaşındaki oğlu İlhan Taşçıoğlu ile 9 gün ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gördü. Tedavisi tamamlanan baba-oğul, filyasyon ekibi takibinde dün evlerine gelerek karantina sürecine girdi. Sağlık durumları iyi olan baba-oğul, karantina sürecinin bitmesini beklemeye geçti.

"Kimse bana bir şey olmaz demesin"

Korona virüsü 91 yaşında yenen Kamil Taşçıoğlu, 'bana bir şey olmaz' diyenlere uyarılarda bulundu. Şu an sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Kamil Taşçıoğlu, "Lütfen herkes maskesini takıp önlemini alsın. Kimse 'bana bir şey olmaz' demesin. Bu süreci birlikte aşacağız. Bu virüs genç, yaşlı dinlemiyor. Lütfen herkes tedbirlere uysun. Şükür Allah'ıma iyi olduk" diye konuştu.

91 yaşında korona virüsü yendi
91 yaşında korona virüsü yendi
91 yaşında korona virüsü yendi
91 yaşında korona virüsü yendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 91 yaşında korona virüsü yendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Bill Gates koronavirüs salgını ve mikroçip iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Söylenenlere çok şaşırdım Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Galatasaray'a gelmesi beklenen Mostafa Mohamed Saint-Etienne ile anlaştı Dükkanının önünde küfürlü konuşan şahısları uyaran esnaf saldırıya uğradı Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı