A.gücü Başkanı Sert Patladı! - Son Dakika

A.gücü Başkanı Sert Patladı!

05.01.2012 15:55
A.gücü Başkanı Sert Patladı!, System.String[]

Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva, Kulüpler Birliği toplantısından erken çıkarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva, Kulüpler Birliği toplantısından erken çıkarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Alınacak karara saygılı olacaklarını ifade eden Altınyuva, "58. maddenin değiştirilmemesi tarafındayım. Yapılan bir şike varsa, resmi olarak da mahkemeler belgeliyorsa ceza çekilmelidir. Bugün toplantıya bilerek geç geldim. Bilerek de erken ayrılıyorum. Bize verilen sözler vardı. Toplantıda Ankaragücü'nün durumunu sordular. Bilgiler verdim. Ankaragücü'nün tarihinin en büyük sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu, 100 trilyona kadar borçla uğraştığımızı dile getirdim. Transfer yasağımız var. Maç kazanıyoruz, paramız verilmiyor. Futbolcularım paralarını alamadığı için ihtar çekmiş, nakit para istiyorlar" ifadelerini kullandı.

O zaman kulüplerin kendisine destek olduğunun altını çizen Ankaragücü Başkanı, G.Birliği, Eskişehirspor ve Fenerbahçe'ye tepki gösterdi. Kendilerine verdikleri sözü tutmadıklarını yineleyen Altınyuva, "Ben futbolcularıma ücretleri olarak nakit ya da çek vermiş olmama rağmen; elimdeki futbolcularımı aldılar. Buna tepki olarak geç geldim ve erken ayrıldım. Sözünü tutanlara saygım sonsuz; ama diğerleriyle aynı masaya oturmayacağım. Toplantıyı terk ediyorum" şekline konuştu.

Altınyuva son olarak da, yönetim kurulunu toplayacağını ve alınacak karar doğrultusunda ikinci bir karara kadar toplantılara katılmayacaklarını sözlerine ekledi.

A.gücü Başkanı Sert Patladı!
A.gücü Başkanı Sert Patladı!
A.gücü Başkanı Sert Patladı!

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor A.gücü Başkanı Sert Patladı! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde