AA, Azovstal Metalurji Fabrikası'nda yaşanan yıkımı görüntüledi - Son Dakika

AA, Azovstal Metalurji Fabrikası'nda yaşanan yıkımı görüntüledi

28.05.2022 09:13

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarının en yoğun yaşandığı Mariupol'de çatışmalar sonucu çok sayıda bina ve araç hasar gördü.

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarının en yoğun yaşandığı Mariupol'de çatışmalar sonucu çok sayıda bina ve araç hasar gördü. Şehirdeki siviller zor koşullarda yaşamaya devam ederken, Azovstal Metalurji Fabrikası'nda yaşanan yıkım görüntülendi.

YORUMLAR
500
Son dakika! Rusya, Odesa'yı füzelerle vurdu: Toplamda 18 kişi hayatını kaybetti Son dakika! Rusya, Odesa'yı füzelerle vurdu: Toplamda 18 kişi hayatını kaybetti İran: Karadeniz'de oluşturulacak tahıl koridoruna katkı sağlamaya hazırız İran: Karadeniz'de oluşturulacak tahıl koridoruna katkı sağlamaya hazırız Temmuz 2022 Dünya Gündemi Temmuz 2022 Dünya Gündemi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AA, Azovstal Metalurji Fabrikası'nda yaşanan yıkımı görüntüledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement