Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı - Son Dakika

Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı

21.02.2017 14:19
Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı, System.String[]

Anadolu Ajansı'nın (AA), Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü personeline vereceği "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi" başladı.

Anadolu Ajansı'nın (AA), Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü personeline vereceği "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi" başladı.

AA Haber Akademisi tarafından hazırlanan "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi", iki gün sürecek.

EPİAŞ Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğünün Levent'teki eğitim salonunda başlayan eğitim programı kapsamında katılımcılara "Enerji Haberciliğinde Temel Teknikler", "Basın Bülteni Yazım Teknikleri ve Medya İlişkileri Yönetimi" ile "Haber Dili ve Röportaj Yazımı" dersleri verilecek.

EPİAŞ'ın ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan eğitim programında, Ekonomi Finans Haberleri Yayın Yönetmeni Fırat Gazel, Enerji Haberleri Editör Yardımcısı Oğuzhan Özsoy, Finans Haberleri Editör Yardımcısı Hasan Arslan ve Finans Haberleri Editör Yardımcısı Yıldız Taşdelen Erli ders verecek.

Eğitim programı, katılımcıların şirket faaliyetleri, etkinlik ve organizasyonlarına yönelik hazırlanacak olan

basın bültenleri, konuşma metinleri, röportaj ve haber metinlerini temel düzeyde hazırlamasına

fayda sağlayacak.

14 saat sürecek eğitime katılanlara program bitiminde sertifika verilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var