Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı - Son Dakika

Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı

21.02.2017 14:19
Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı, System.String[]

Anadolu Ajansı'nın (AA), Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü personeline vereceği "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi" başladı.

Anadolu Ajansı'nın (AA), Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü personeline vereceği "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi" başladı.

AA Haber Akademisi tarafından hazırlanan "Haber ve Basın Duyurusu Yazma Teknikleri Eğitimi", iki gün sürecek.

EPİAŞ Strateji Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürlüğünün Levent'teki eğitim salonunda başlayan eğitim programı kapsamında katılımcılara "Enerji Haberciliğinde Temel Teknikler", "Basın Bülteni Yazım Teknikleri ve Medya İlişkileri Yönetimi" ile "Haber Dili ve Röportaj Yazımı" dersleri verilecek.

EPİAŞ'ın ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan eğitim programında, Ekonomi Finans Haberleri Yayın Yönetmeni Fırat Gazel, Enerji Haberleri Editör Yardımcısı Oğuzhan Özsoy, Finans Haberleri Editör Yardımcısı Hasan Arslan ve Finans Haberleri Editör Yardımcısı Yıldız Taşdelen Erli ders verecek.

Eğitim programı, katılımcıların şirket faaliyetleri, etkinlik ve organizasyonlarına yönelik hazırlanacak olan

basın bültenleri, konuşma metinleri, röportaj ve haber metinlerini temel düzeyde hazırlamasına

fayda sağlayacak.

14 saat sürecek eğitime katılanlara program bitiminde sertifika verilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Aa'dan Epiaş'a Eğitim Programı - Son Dakika


Son Dakika

Hazine'ye ve Gelir İdaresi'ne 3 bin yeni personel alımı yapılacak Dilencilerin "Neden bölgeme girdin" kavgasında yumruklar havada uçuştu! O anlar kamerada İstanbul'da vaka sayılarını "bıkkınlar" uçurdu! 25 yaş ve altı genç erkekler düşüncesizce hareket ediyor 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'tan skandal karikatür paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "terörist" dedi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi