Son Dakika Haberleri: Aa Erzurum Bölge Müdürü Vekili Şekerci, Ardahan'da

Aa Erzurum Bölge Müdürü Vekili Şekerci, Ardahan'da

10 gün önce

Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürü Vekili Hüseyin Yahya Şekerci, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Belediye Başkanı Faruk Köksoy ile bazı ilgilileri ziyaret etti.

Aa Erzurum Bölge Müdürü Vekili Şekerci, Ardahan'da, System.String[]
 Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürü Vekili Hüseyin Yahya Şekerci, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Belediye Başkanı Faruk Köksoy ile bazı ilgilileri ziyaret etti.

Şekerci, Vali Bilmez'i makamında ziyaret ederek, ajansın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AA'nın gerek yazılı gerek görsel çalışmalarıyla tarihe not düştüğünü ifade eden Şekerci, AA'nın Türkçe'nin yanı birçok dilde yayın yaptığın belirtti.


Vali Bilmez de AA'nın haberlerinin önemli bir kaynak olduğunu ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Şekerci, daha sonra Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Şakir Aydoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Galip Gümüş, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci'ye ziyaretlerde bulundu.Doğu Anadolu'ya 17 Yılda 3 Bin 300 Yatırım Yapıldı Koyun Taşınan Kamyonda 151 Kaçak Göçmen

Salih Müslim'in Oğlu Konuştu: Serbest Kalması İçin Girişimlere Başladık İdeal Erkek! Küçük Çocuk, Yanındaki Kız Arkadaşı Gibi Kaçmadı, Sokak Köpeklerine Kafa Tuttu