AA İzmir Bölge Müdürlüğü yeni ofisi açıldı - Son Dakika

AA İzmir Bölge Müdürlüğü yeni ofisi açıldı

08.11.2013 11:30
AA İzmir Bölge Müdürlüğü yeni ofisi açıldı, System.String[]

Anadolu Ajansı (AA) İzmir Bölge Müdürlüğü'nün yeni ofisi törenle açıldı.

Anadolu Ajansı (AA) İzmir Bölge Müdürlüğü'nün yeni ofisi törenle açıldı.

İzmir'de Halit Ziya Bulvarı'ndaki eski hizmet binasının yeniden yapılması nedeniyle Akdeniz Caddesi üzerindeki TEV Birsel İş Merkezi'ne taşınan AA İzmir Bölge Müdürlüğü ofisinin açılışı için tören düzenlendi.

İzmir protokolünden çok sayıda davetlinin katıldığı törende açılış kurdelesini, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, AA Yönetim Kurulu Üyesi Salih Melek birlikte kesti.

AA İzmir Bölge Müdürlüğü yeni ofisi açıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AA İzmir Bölge Müdürlüğü yeni ofisi açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüs aşısı olanlar yan etkilerle karşılaştığında ne yapmalı? Bakanlık tek tek sıraladı Sağlık Bakanı Koca, siyasi parti genel başkanlarını ve bürokratları aşı olmaya davet etti Karabük Üniversitesi sözleri tepki çeken öğretim üyesi ile ilgili inceleme başlattı Kar yağışını izlemek için gittikleri yaylada 6 saat mahsur kaldılar ABD Başkanı seçilen Joe Biden'ın yemin töreninde yıldızlar geçidi Acun Ilıcalı açıkladı! İşte O Ses Türkiye Rap'in jüri üyeleri Kızını rehin alan damadını bıçaklayan babanın sözleri dikkat çekti: Kızımı öldürmesini mi bekleseydim? Gelinin 'bakire' olduğunu kanıtlamak için kanlı çarşafla göbek attılar