Aa Kastamonu Bölge Müdürü Baştimar, Emniyet Müdürü Uslu'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

Aa Kastamonu Bölge Müdürü Baştimar, Emniyet Müdürü Uslu'yu Ziyaret Etti

02.01.2012 14:00
Aa Kastamonu Bölge Müdürü Baştimar, Emniyet Müdürü Uslu'yu Ziyaret Etti, System.String[]

Anadolu Ajansı Kastamonu Bölge Müdürü Ömer Erim Baştimar, Kastamonu Emniyet Müdürü Sami Uslu'yu ziyaret etti.

Anadolu Ajansı Kastamonu Bölge Müdürü Ömer Erim Baştimar, Kastamonu Emniyet Müdürü Sami Uslu'yu ziyaret etti.

Baştimar, ziyarette yaptığı konuşmada, Anadolu Ajansı'nın yeni yapılanma çalışmaları kapsamında yeni bölge müdürlüklerinin oluşturulduğunu, bunlardan birisinin de Kastamonu olduğunu söyledi.

Kastamonu'nun önemli bir yerleşim yeri olduğunu ve bölge müdürlüğünün burada kurularak çevresindeki 4 ilinde buraya bağlandığını anlatan Baştimar, şöyle dedi:

"AA'nın yeni yapılanması kapsamında Genel Müdürümüz Kemal Öktürk'ün de talimatları ile Kastamonu Bölge Müdürlüğümüz kuruldu. Müdürlüğümüze Zonguldak, Karabük, Bartın ve Çankırı illeri bağlandı. Kastamonu'da başarılı arkadaşlarımızdan oluşan bir ekip oluşturduk. Yaptığımız özel haberlerle Kastamonu ve buraya bağlı illerde kalkınmaya ve tanıtımına katkı sağlayacağız. Bütün kamu ve özel kuruşlarla sıkı diyalog içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

Uslu'da AA'nın köklü bir kuruluş olduğunu kendi içinde oluşturduğu disiplin ve doğru habercilikle de kamuoyunda güvenilirlik kazandığını, bölge müdürlüğünün burada kurulmasından dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Ziyarette, AA Kastamonu İl Müdürü İzzet Sarı, Karabük İl Müdürü Ahmet Özler, Zonguldak İl Müdürü Erdinç Aksoy ve Bartın İl Müdürü Selim Bostancı da bulundu.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aa Kastamonu Bölge Müdürü Baştimar, Emniyet Müdürü Uslu'yu Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Ayrılığı hazmedemedi! Eşi terk edince evini kurşunladığı kayınpederini, baklavayla zehirledi Esenyurt'ta polisin "Parti var" ihbarına gittiği yer Nijeryalıların derneği çıktı! Ayin bile yapmışlar Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan açıklama geldi: Belirli bir kan grubunun koronadan koruduğu iddiası doğru değil