Son Dakika Haberleri: Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

7 ay önce

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Aa'nın
Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Cumhuriyet Başsavcısı Karakoç, yurt içinde ve yurt dışında çekilen fotoğrafları inceleyerek, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde 3 fotoğraf için oy kullandı.

Karakoç, "haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında 2 bin 900 metre rakımlı tepede kurulan üs bölgesinde vatani görevini yapan Mehmetçiklerin bayram namazı kılmasının görüntülendiği "Mehmetçik'in bayram namazı" adlı fotoğrafı oyladı.

"Yaşam" kategorisinde Zekeriya Karadavut'un "Kostak profesyonel yürüteçle yuvasına döndü" isimli fotoğrafa oy veren Karakoç, "spor" kategorisinde ise oyunu Türkiye Ampute Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonu olduğu maçın ardından millilerin sevinç yaşadığı anı görüntüleyen Abdullah Coşkun'un "Türkiye'nin sevinci" isimli fotoğraftan yana kullandı.

AA'nın "Yılın Fotoğrafları" yarışmasını beğendiğini söyleyen Karakoç, "Dünyada ve ülkemizde olan önemli gelişmeleri fotoğraflayan Anadolu Ajansı çalışanlarını kutluyorum." dedi.Türkiye için Korkutan Uyarı: Çok Ölümlü Doğa Afetinde Cesetleri Koyacak Yerimiz Yok Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor

Son Dakika! Anıtkabir'de Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Gözaltına Alındı