Son Dakika Haberleri: Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

13 ay önce

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Aa'nın

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.


Coşkun, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemine ilişkin fotoğrafları arasından seçilen ve oylamaya sunulan fotoğraflar hakkında bilgi aldı.


Fotoğrafları inceleyen Coşkun, haber kategorisinde Mustafa Hassona'nın "Filistin Direnişinin Sembolü Genç", yaşam kategorisinde Emrah Yorulmaz'ın "Boğazın şimşekleri", ve spor kategorisinde Ali Atmaca'nın "Ata sporu" fotoğraflarına oy verdi.


Coşkun, Anadolu Ajansı'nın fotoğraf alanında böyle bir geleneği başlatmış olmasının, toplumda farkındalık oluşturması adına çok anlamlı olduğunu ifade ederek, oylamaya her yıl katılmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.


Haber, yaşam ve spor kategorisindeki fotoğrafların hepsinin birbirinden güzel ve anı yakalayan fotoğraflar olduğunu belirten Coşkun, "Biz de gözümüze hitap ettiğini düşündüğümüz bazılarına oy verdik." dedi.


Coşkun, Anadolu Ajansı'nın son yıllarda sadece Türkiye'de değil dünyada adından bahsettiren bir ajans olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:


"Bununla da gerçekten gurur duyuyoruz. Bize ait bir kurum ve son derece çetin şartlarda birtakım görüntüler elde ediyor ve bunu dünya ile paylaşıyor. Bu başarılarının devam etmesini diliyorum. Anadolu Ajansı ve tüm çalışanlarına bu çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarının da artarak devam etmesi gerektiğini düşünüyorum."

Haber Yayın Tarihi: 11.12.2018 11:18 Kaynak: AAÜnlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir'le aynı ismi taşıyan ve ona benzeyen fenomene taziye mesajları yağdı