Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti

03.01.2012 11:28
Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti, System.String[]

Anadolu Ajansı (AA) Samsun Bölge Müdürü Harun Çelik, Taşova ilçesindeki Kitap Kafe'yi ziyaret etti."Taşova'da böyle güzel bir ortamın ve insana yatırım yapılan bir yerin olması beni fazlasıyla mutlu etti" dedi."Görüş, düşünce ayrımı yapılmadan, kafeye her kesimin kitapları konulmuş ve zengin bir mozaik oluşturulmuş.

Anadolu Ajansı (AA) Samsun Bölge Müdürü Harun Çelik, Taşova ilçesindeki Kitap Kafe'yi ziyaret etti.

Kafenin sorumlusu Mustafa Uyku'dan, yerle ilgili bilgi alan Çelik,

"Taşova'da böyle güzel bir ortamın ve insana yatırım yapılan bir yerin olması beni fazlasıyla mutlu etti" dedi.

Kitap Kafe'de, insanlara geniş bir seçenek ağı sunulduğunu belirten Çelik,

"Görüş, düşünce ayrımı yapılmadan, kafeye her kesimin kitapları konulmuş ve zengin bir mozaik oluşturulmuş. Ayrıca, kafenin iç dizaynı da çok hoş olmuş, insana huzur veriyor. Bu mekanın oluşturulmasında emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu.

Kafede, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir ile bir süre sohbet de eden Çelik, ziyaretçiler için oluşturulan deftere duygularını yazdı. Yazar kimliğiyle de tanınan Çelik, ziyaretin sonunda, Özdemir'e kitaplarını hediye etti.

- AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor