"Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı - Son Dakika

"Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı

28.11.2020 07:37

Koronavirüs salgını sürecinde tedbirleri hiçe sayarak sürekli ev partilerine katıldığı için tepki çeken sunucu ve manken Buse İskendereoğlu, koronavirüse yakalandı.

Pandemi boyunca partilere katılan kişilerde koronavirüs çıkınca "Abartıldığı kadar bir şey yok" diyen ve bu açıklaması nedeniyle de eleştirilen Buse İskendereoğlu da virüse yakalandı.

PROGRAMLAR SUNUCUSUZ YAPILACAK

İskendereoğlu'nun test sonucunun ardından, sunuculuğunu yaptığı "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" programlarının sunucusuz çekilmesi kararı alındı.

'Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok' diyen Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı

"PARTİLERDE ABARTILDIĞI GİBİ BİR ŞEY YOK"

Şevval Şahin'in geçtiğimiz haftalarda Yiğit Marcus Aral'ın doğum günü için yalıda düzenlediği doğum günü partisi sonrası partiye katılan bazı kişilerde koronavirüs çıkmıştı. Partiye katılan isimler arasında yer alan manken Buse İskendereoğlu ise gelen eleştirilerin ardından "Abartıldığı kadar bir şey yok. Partide yazılanları gördünüz birkaç kişide çıktı. Ben de test yaptırdım ve negatif çıktı. Çok şükür bir şey yok" demişti.

'Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok' diyen Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı
'Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok' diyen Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı
 Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok' diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Esnafa kira desteği ödemesi bugün itibarıyla başladı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Donald Trump'ı ayağa kaldıran "REGEN-COV" isimli korona ilacı, vakaları önlemede yüzde 100 başarı sağladı Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Dört yıl önce kaybolan kardeşini arayan ağabey, Müge Anlı'nın programında gözaltına alındı Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı