Mansur Yavaş'ın cevabı muhtarlar tarafından alkışlandı: Mahkemede ayakta ifade verilir - Son Dakika

Mansur Yavaş'ın cevabı muhtarlar tarafından alkışlandı: Mahkemede ayakta ifade verilir

22.09.2022 22:39

Sincan ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın "Oturun, oturarak konuşun ayakta durmayın" sözlerine bir vatandaş, "Başkanım siz de ayaktaydınız yoruldunuz. Siz de oturun, sadece bizim oturmamız olmuyor" şeklinde yanıt verdi. Bunun üzerine "Mahkemeye çıktığınız zaman hesap verirken ayakta ifade verilir. Onun için ben ayakta ifade veriyorum" diyen Yavaş, muhtarlardan alkış aldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Sincan'da muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Yavaş'ın bir vatandaş ile yaşadığı diyalog sosyal medyada gündem oldu.

"BAŞKANIM SİZ DE AYAKTAYDINIZ YORULDUNUZ"

Görüntülerde toplantıda söz isteyen bir kişiye Mansur Yavaş, "Oturun, oturarak konuşun ayakta durmayın" diye seslendi. Vatandaş ise "Başkanım siz de ayaktaydınız yoruldunuz. Siz de oturun bizim oturmamız olmuyor" sözleriyle cevap verdi.

"MAHKEMEDE HESAP VERİRKEN AYAKTA İFADE VERİLİR"

Diyaloğun devamında Mansur Yavaş ise vatandaşa "Mahkemeye çıktığınız zaman hesap verirken ayakta ifade verilir. Onun için ben ayakta ifade veriyorum size" dedi. Yavaş'ın bu sözleri muhtarlar tarafından alkış topladı.

YORUMLAR (1)
  • erdemir : MHP.yi CHP.sine çevirdin diyene bak sen şimdi nerede siyaset yapıyor.sn mansur seni sevmezdim şimdi hiç sevmiyorum iyiki MHP.den kovulmuşsun Cevap Yaz 2 5 Yayından Kaldır
500
İYİ Parti lideri Akşener'den Cumhurbaşkanı adaylığı için dikkat çeken sözler: Yavaş ve İmamoğlu'na itirazımız yok İYİ Parti lideri Akşener'den Cumhurbaşkanı adaylığı için dikkat çeken sözler: Yavaş ve İmamoğlu'na itirazımız yok Rıza Kayaalp ve Taha Akgül'den Mansur Yavaş'a ziyaret Rıza Kayaalp ve Taha Akgül'den Mansur Yavaş'a ziyaret Mansur Yavaş, Aski Spor Kulübü'nün Dünya Şampiyonu Olan Milli Güreşçileriyle Bir Araya Geldi Mansur Yavaş, Aski Spor Kulübü'nün Dünya Şampiyonu Olan Milli Güreşçileriyle Bir Araya Geldi

Son Dakika Güncel Mansur Yavaş'ın cevabı muhtarlar tarafından alkışlandı: Mahkemede ayakta ifade verilir - Son Dakika


Advertisement