Son Dakika Haberleri: ABD Adana Konsolosluğundan Mardin Büyükşehir Belediyesine Ziyaret

ABD Adana Konsolosluğundan Mardin Büyükşehir Belediyesine Ziyaret

5 gün önce

ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve yardımcısı Figen Altındağ'a nezaket ziyaretinde bulundu.

ABD Adana Konsolosluğundan Mardin Büyükşehir Belediyesine Ziyaret, System.String[]
ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve yardımcısı Figen Altındağ'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Türk, ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Konsolos Ekonomi Müdürü Kara Babrowski ve beraberindekileri kapıda karşıladıktan sonra makamında ağırladı. Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Konsolos Baez ve beraberindekileri Mardin'de görmekten dolayı memnun olduğunu ifade ederek, "Bu bizim için büyük bir mutluluk. Bu süreç bizim için çok önemli bir süreç. Bu süreçte oturup tartışmak, konuşmak güzel bir şey. Yaşanan süreçten sonra düşüncelerimizi aktarabilmemiz ve böyle bir diyalog oluşturmaktan dolayı da mutluyuz" dedi.

Konsolos Baez, Mardin'e üç kez geldiğini kaydederek, Ahmet Türk'ü tekrar Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti. Baez, "Siz, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildikten sonra tekrar gelip sizleri ziyaret etmem, çok hoşuma gitti. Bu ziyareti kabul ettiğiniz için çok teşekkür eder görevinizde başarılar dilerim" diye konuştu. - MARDİN
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:16 Kaynak: İHAMezuniyetini Ters Takla Atarak Kutlamak İsterken Kafasının Üstüne Çakıldı! Kamera Kayıttaydı Altın Güne Yükselişle Başladı! İşte Güncel Fiyatlar Dolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! İşte Son Durum Şarkıcı Aleyna Tilki'nin Kural İhlali Yaptığı Gerekçesiyle Twitter Hesabı Kapatıldı