Son Dakika Haberleri: ABD Başkanı Trump Ayda 39 Milyon Dolar Kazanıyor

ABD Başkanı Trump Ayda 39 Milyon Dolar Kazanıyor

7 gün önce

İş adamlığından siyasete geçiş yapan Trump, Ocak 2016-Nisan 2017 arasında 596 milyon dolar kazandığını belirtti. Yani Trump'ın aylık kazancı 39 milyon dolara denk geliyor.

Vergi beyannamesini sır gibi saklayan ABD Başkanı  Donald Trump, kendi isteğiyle gelirini açıkladı. Trump'ın şirketleri Ocak 2016-Nisan 2017 tarihleri arası 596 milyon dolar gelir elde etti. Emlak zengini Trump, gelirinin yüzde 50'sini golf tesislerinden kazandı.

YILLIK KAZANCI 1,4 MİLYAR DOLAR

Bunlardan en çok para getireni  Florida'daki "Mar-a-Lago" adlı kulüp oldu. Trump'ın başkan seçilmesi sonrası aidatları 100 bin dolardan 200 bin dolara çıkaran kulüp, kasasına 37.2 milyon dolar koydu. Trump'ın toplam mal varlığı ise 1.4 milyar dolar olarak gösterildi. Ancak birçok gayrimenkul için minimum fiyatların kullanıldığı, piyasa değerlerinin daha yüksek olduğu kaydedildi.

315 MİLYON DOLAR BORCU VAR

Başkan  Donald Trump'ın şirketlerinin en az 315 milyon dolar borcu bulunuyor.Trump, 20 Yıllık Ramazan Geleneğini Yıktı Özel Sektör Çalışanlarına Kötü Haber! BES Kesintileri 1 Temmuz'da Başlıyor
HGS'de Yanlış Plakaya Ceza Dönemi Yeni Düzenlemeyle Sona Eriyor! Kemal Sunal Filmindeki Hata Yıllar Sonra Fark Edildi