ABD Başkanı Trump: Harry ve Meghan'ın güvenliği için ödeme yapmayacağız - Son Dakika

ABD Başkanı Trump: Harry ve Meghan'ın güvenliği için ödeme yapmayacağız

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Los Angeles'ta bulunan Harry ve Meghan Markle'ın güvenliği için ödeme yapılmayacağını ifade etti.

ABD Başkanı Donald Trump, Kraliyet ailesi üyeliğinden ayrılan Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkındaki güvenlik kararını açıkladı. Trump, Los Angeles'ta bulunan Harry ve Meghan'ın güvenliği için ödeme yapmayacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Trump, şu ifadeleri kullandı:

Kraliçe ve İngiltere'nin arkadaşı ve hayranıyım.Krallığı terk eden Harry ve Meghan'ın Kanada'da ikamet edeceği bildirildi.Şimdi Kanada'yı ABD için terk ettiler ancak ABD, güvenlik koruması için para ödemeyecek. Onlar ödemek zorunda!

ABD Başkanı Trump: Harry ve Meghan'ın güvenliği için ödeme yapmayacağız

İngiltere kraliyet ailesi tahtının altıncı sıradaki varisi Prens Harry ve Amerikalı oyuncu Meghan Markle, geçtiğimiz ocak ayında sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıklarını duyurmuştu.

ABD Başkanı Trump: Harry ve Meghan'ın güvenliği için ödeme yapmayacağız

Son Dakika

Trump işaretini vermişti, ordu birlikleri protestoların arttığı Minneapolis'e girdi George Floyd protestoları ABD geneline yayılıyor! Chicago'da göstericiler polis arabalarına zarar verdi Beyaz Saray etrafındaki protestolar şiddetlendi, resmi konut tecrit altına alındı Antik dünyanın ayakta kalan tek yapısının 4.600 yıllık gizemi çözüldü! Siyahi vatandaşı öldürerek ABD'deki gösterilerin fitilini ateşleyen polis, bir darbe de karısından yedi Tüm dünyayı ayağa kaldıran George Floyd cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı; Floyd'un polislere söyledikleri vicdanları sızlattı Hindistan'da canlı olarak gömülen bebeğin kurtarılma anı kamerada Paralı askerleri kaçan Rusya'dan Suriyeli mahkumlara "Hafter saflarında savaşın" teklifi Denek olarak kullanılan maymunlar, asistana saldırarak koronavirüs kan örneklerini çaldı George Floyd protestolarının büyüdüğü ABD'de Trump, destekçilerini Beyaz Saray'a çağırdı Uluslararası medya Türkiye'yi öve öve bitiremedi: Felaketin önüne geçtiler Çin, koronavirüse karşı "yüzde 99 etkili olacak" aşı geliştirdi Floyd'un öldürülmesine karşı protestolar Beyaz Saray önüne taşındı İsviçre'de koronavirüsten etkilenenlere verilecek yardım paketleri için metrelerce kuyruk oluştu Trump, göstericileri bastırmak için ordunun göreve hazır olduğunu söyledi