Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı

13.11.2020 19:21

ABD Başkanı Donald Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanının koronavirüs testi pozitif çıktı. Gizli Servis çalışanlarının mitinglerde Trump ile destekçileri arasında durduğuna ve maske kullanmadıklarına dikkat çekildi.

ABD Başkanı Donald Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanının koronavirüs (Kovid-19) testlerinin pozitif çıkması sonucu karantinaya alındığı açıklandı.

ABD Başkanı Donald Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanında koronavirüs tespit edildi. Söz konusu görevlilerin, Trump'ı seçim kampanyası boyunca düzenlediği mitinglerde koruduğu ifade edildi. ABD medyası, Trump'ın düzenlediği mitinglerde Gizli Servis çalışanlarının Trump ile destekçileri arasında durduğuna ve birçoğunda maske bulunmadığına dikkat çekti. Gizli servis korumalarının karantinaya alındığı belirtildi.

ABD'DE SON DURUM

ABD'de son açıklanan verilere göre 10 milyon 888 bin 324 kişi koronavirüse yakalandı. Ülkede virüs kaynaklı toplam can kaybının 248 bin 686'ya ulaştığı bildirildi.

Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Trump'ı korumakla görevli 130'dan fazla Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor