ABD Büyükelçisi Jeffry Flake, Babacan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

ABD Büyükelçisi Jeffry Flake, Babacan'ı Ziyaret Etti

24.05.2022 17:00
ABD Büyükelçisi Jeffry Flake, Babacan'ı Ziyaret Etti

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret etti.

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı ziyaret etti.

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı parti genel merkezinde bugün ziyaret etti. ABD Büyükelçiliği'nin görüşmeye ilişkin sosyal medya paylaşımında şöyle denildi:

"Büyükelçi Flake, bugün DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile bir araya geldi. Görüşmede ABD- Türkiye ilişkileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu."

YORUMLAR
500
Almanya Başbakanı Scholz ile ABD Başkanı Biden, G7 Zirvesi öncesi bir araya geldi Almanya Başbakanı Scholz ile ABD Başkanı Biden, G7 Zirvesi öncesi bir araya geldi Fenerbahçe Beko, milli basketbolcu Wilbekin'i 3 yıllığına renklerine bağladı Fenerbahçe Beko, milli basketbolcu Wilbekin'i 3 yıllığına renklerine bağladı Ali Babacan: Emekli Maaşıyla, Asgari Ücretle Geçinmek Diye Bir Şey Söz Konusu Değil Ali Babacan: Emekli Maaşıyla, Asgari Ücretle Geçinmek Diye Bir Şey Söz Konusu Değil
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel ABD Büyükelçisi Jeffry Flake, Babacan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement