Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı - Son Dakika

Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı

28.10.2020 13:00
Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı, System.String[]

ABD'de bulduğu kafatasını evine götüren bir şahıs, kafatasını bir yıl boyunca şöminesinin üstünde süs eşyası olarak kullandı. Komşuların ihbarı üzerine inceleme yapan ekipler, kafatasının 8 yıldır kayıp olan Junior Willie McCann'e ait olduğunu tespit etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nde film senaryolarını andıran bir olay yaşandı. Ülkenin doğu eyaletlerinden Tennessee'deki Gobey bölgesinde bir kişinin süs eşyası olarak kullandığı kafatasının, yıllardır kayıp olan bir adama ait olduğu ortaya çıktı.

ŞÖMİNENİN ÜSTÜNE SÜS DİYE KOYDU

Kafatasının bulup evine götüren şahıs, bir yılı aşkın bir süre boyunca şöminesinin üstünde süs eşyası olarak kullandı. Komşuların dikkatini çekmesi üzerine polise ihbar edilen kimliği belirsiz kişinin evine gelen polis, kafatasını incelenmek üzere DNA merkezine gönderdi.

8 YILDIR KAYIP BİRİNE AİT ÇIKTI

Yapılan incelemelerde, kafatasının 8 yıldır haber alınamayan Junior Willie McCann'e adlı kişiye ait olduğu tespit edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu