ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi - Son Dakika

ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi

07.04.2019 10:08
ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi, System.String[]

Sprint'in yayınladığı güncellemeden sonra sorunu yaşayan birçok kullanıcı forumlara akın etti. Konuyla ilgili konuşan şirket, sorunun araştırıldığını ve güncellemenin askıya alındığını duyurdu.

ABD'nin popüler telekomünikasyon şirketi Sprint, Samsung Galaxy S8 ve Note 8'lere Android Pie güncellemesini sundu ancak bununla birlikte başka bir soruna yelken açtı.

Öncelikle Samsung Galaxy S8 ve S8+'lar için Android Pie 9.0 güncellemesini sunan Sprint, ardından Galaxy Note 8 için de aynı rutini gerçekleştirdi. Müşterileri memnun etmek isterken bambaşka bir sorunla karşı karşıya kalan Sprint, güncellemeyi alan Galaxy S8, S8+ ve Note 8'lerin LTE bağlantısında problem oluştuğunu öğrendi.

Birçok kullanıcının problemi tecrübe etmesiyle birlikte şirketin topluluk forumları doldu taştı ve Sprint bir açıklama yaparak sorunu araştırdıklarını duyurdu. Problemin araştırılma süreci boyunca mecburen Android Pie 9.0 güncellemesini askıya alan Sprint'in sorun çözüldüğünde yeni bir güncelleme yayınlaması bekleniyor.

Sorunu yaşayan tüm kullanıcıların LTE kullanımı devre dışı kalmış durumda. Kullanıcıların internete erişim sağlamak için kullanabilecekleri yöntemler ise sadece 3G veya Wi-Fi. Sorun, şu an ülkemizdeki telefonlarda yer almıyor. Yeni gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendireceğiz.

ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi
ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji ABD'de Android Pie Güncellemesinden Sonra Galaxy S8 ve Note 8'lerde Lte Bağlantısı Kesildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular