ABD'de cani evlat, 20 kişilik görüntülü toplantı sırasında babasını öldürdü - Son Dakika
BBC

ABD'de cani evlat, 20 kişilik görüntülü toplantı sırasında babasını öldürdü

ABD'nin New York eyaletinde, 72 yaşındaki bir adam, Zoom uygulamasında 20 katılımcıyla görüntülü toplantı yaptığı sırada, oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Polis, öldürülen Dwight Powers'ın 32 yaşındaki oğlu Thomas Scullly-Powers tarafından saldırıya ugradığını ve daha sonra zanlının pencereden kaçtığını açıkladı.

CİNAYET ZANLISI 1 SAAT İÇİNDE GÖZALTINA ALINDI

Cinayet zanlısı, sohbet odasındaki diğer katılımcıların polise ihbar etmesi sonucu bir saat içinde gözaltına alındı. Saldırının nedeni henüz bilinmezken, Scully-Powers'a daha sonra ikinci derece cinayet suçlaması yöneltildi. Polis, hafif yaralanan zanlının, hastaneden taburcu edilmesi sonrası daha ayrıntılı bir açıklama yapılacağını bildirdi.

ABD'de baba, görüntülü toplantı sırasında oğlu tarafından öldürüldü

Sohbete katılanların, maktülün düştüğünü fark etmesinden sonra polise haber verdiği, ancak Powers'ın nerede yaşadığını bilmedikleri için, polisin olay yerine gitmesinin zaman aldığı kaydedildi.

KATILIMCILAR SALDIRI ANINA ŞAHİT OLDU

Bazı haberlere göre toplantıya katılanların bazıları, saldırı anına da şahitlik etti. Zoom toplantısının ne amaçla yapıldığı ise henüz net değil.

ABD'de cani evlat, 20 kişilik görüntülü toplantı sırasında babasını öldürdü
BBC

Son Dakika

Yer, üzerindeki evlerle birlikte hareket edip saniyeler içinde suya gömüldü Putin'i çileden çıkaran olay! Yöneticileri azarladı: Sosyal medyadan mı öğreneceğiz? Son Dakika: Salgında tüm dünya normalleşirken Brezilya'da 1.349, Meksika'da 1.092 kişi hayatını kaybetti Trump, protestolara karşı orduyu devreye sokma planında geri adım attı Fransa'da Türk anne 2 çocuğuyla havuzda ölü bulundu Ölümüyle ABD'yi kaosa sürükleyen Floyd'un cansız bedeninde koronavirüs tespit edildi Son dakika: Çin'de bıçaklı saldırgan anaokulunda çoğu çocuk 39 kişiyi yaraladı Kaosun hakim olduğu ABD'de, Trump'ın son kozu: İsyan Yasası Libya'da Hafter'e bağlı milislerin pusuya düşürüldüğü görüntüler Siyahilere iki misli fazla ceza kestiği ortaya çıkan Londra polisi ayrımcılıkla suçlanıyor Irkçılık karşıtı eylemlerde yasalar, Trump'ın elini güçlendiriyor: Orduyu sokağa çıkarabilir Hollanda hükümeti Türkiye'ye tatile gidenlere karantina zorunluluğu getirecek Son Dakika: Türkiye'nin desteklediği Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti, başkentte kontrolü sağladı Kanada Başbakanı Trudeau, Trump sorusuna 21 saniye düşündükten sonra yanıt verdi ABD'de polisin öldürdüğü George Floyd'un kızından mesaj var: Babam dünyayı değiştirdi