Son Dakika Haberleri: New York'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkler tarafından coşkuyla karşılandı

New York'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkler tarafından coşkuyla karşılandı

29 gün önce

Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurul Çalışmaları'na katılmak için New York'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, JFK Uluslararası Havalimanına iniş yaptıktan sonra New York'ta kalacağı otele gelişinde görmek isteyen Türk vatandaşları tarafından şarkılar ve marşlar eşliğinde sevgi gösterileriyle karşılandı.

Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurul Çalışmaları'na katılmak üzere New York'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konaklayacağı oteline geçti.

GURBETÇİLERDEN ERDOĞAN'A SEVGİ SELİ

ABD'nin farklı noktalarından Erdoğan'ı görmek için New York'ta bir araya gelen yüzlerce vatandaş şarkılar ve marşlar eşliğinde Cumhurbaşkanı'nı bekledi. Otel önünde sabahın erken saatlerinden itibaren beklemeye başlayan coşkulu kalabalığın Erdoğan'ın otele gelişi ile büyük bir sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşıladı.

ERDOĞAN'A BAKANLAR EŞLİK EDİYOR

ABD polisinin geniş güvenlik önlemleri altında otele gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkı selamlamak için kalabalığın olduğu noktaya yönelerek vatandaşlarla kısa sohbet ettikten sonra kalacağı oteline giriş yaptı. New York'ta Birleşmiş Milletler görüşmelerine katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan ve bazı Bakanların yanı sıra çok sayıda AK Parti Milletvekili ve Bürokratlar da eşlik ediyor.

New York'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkler tarafından coşkuyla karşılandı
Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 07:36 Kaynak: İHAKaçış Sendromu rahatsızlığı olan Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı
Halı sahadaki ölüm kamerada! Arkadaşları yardımına koştu ancak kurtarılamadı Çocuklarının tecavüze uğradığını iddia eden aile, küçük kızı 35 yaşındaki adamla evlendirmiş