Son Dakika Haberleri: ABD'de Silahlı Saldırı: 3 Ölü, Çok Sayıda Yaralı Var

ABD'de Silahlı Saldırı: 3 Ölü, Çok Sayıda Yaralı Var

9 ay önce

ABD'nin Maryland eyaletine bağlı Harford bölgesinde düzenlenen silahlı saldırı sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi de yaralandı.

ABD'nin Maryland eyaletine bağlı Harford bölgesinde düzenlenen silahlı saldırıda çok sayıda kişinin vurulduğu bildirildi. Saldırgan operasyon sonucu ağır yaralı olarak ele geçirildi.

"ÇOK SAYIDA KURBAN VAR"

Harford Şerifi'nin resmi Twitter hesabından, "Spesutia Yolu ile Perryman Yolu arasındaki alanda bir silahlı saldırı olduğunu teyit edebiliriz. Çok sayıda kurban var." açıklamasında bulundu.

YAKLAŞMAMA UYARISI

Polis, saldırının sürdüğünü ve olaya müdahale edildiğini belirterek, çevredekilere olay yerine yaklaşmama uyarısında bulundu.

SALDIRGAN ELE GEÇİRİLDİ

Ele geçirilen saldırganın gerçekleştirdiği silahlı saldırı, başkent Washington DC'nin yaklaşık 115 kilometre kuzeydoğusunda yer alıyor.

ABD'de Silahlı Saldırı: 3 Ölü, Çok Sayıda Yaralı Var
Haber Yayın Tarihi : 20.09.2018 05:47 Kaynak: AAMansur Yavaş: 'Önce İstanbul'u Halledelim, 6 Ay Sonra Ankara'yı da Halledeceğiz' Sözleri Yayılıyor Tarlasını Sürerken 5 Bin Yıllık Tarihi Eserler Buldu, "Tutuklanırım" Korkusuyla Müze Müdürüne Koştu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi