Son Dakika Haberleri: ABD'nin Teksas eyaletinde silahlı saldırı: 15 ölü

ABD'nin Teksas eyaletinde silahlı saldırı: 15 ölü

2 ay önce

ABD'nin Teksas eyaletinde bir alışveriş merkezine silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 15 kişinin öldüğü çok sayıda kişinin de yaralandığı açıklandı.

ABD'nin Teksas eyaletinde bir alışveriş merkezinde AK- 47 marka silahlarla saldırı gerçekleştirildiği bildirildi.

ABD'nin Teksas eyaletinin El Paso kentindeki bir alışveriş merkezinde silahlı kişiler tarafından saldırı düzenlendiği belirtildi. Polis tarafından yapılan ilk açıklamada vatandaşların bölgeden uzak durması yönünde çağrıda bulunuldu.

El Paso Polis Merkezinin Twitter hesabından yapılan açıklamada, saldırı bilgisi teyit edilirken, bölgedeki insanlara Cielo Vista alışveriş merkezinden uzaklaşmaları uyarısında bulunuldu.

TEKSAS VALİSİ: 15 KİŞİ ÖLDÜ

Bölgeden gelen yerel haberlerde, saldırganın hala söz konusu alışveriş merkezinin yakınlarında olduğu ve saldırıda 15 kişinin öldüğü çok sayıda kişinin de yaralandığı öğrenildi.

Alışveriş merkezindeki dükkanların kapatıldığı ve bölgeye polis takviyesinin yapıldığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Fox news kanalına açıklamada bulunan Teksas valisi Dan Patrick saldırıda 15 kişinin hayatını kaybettini açıkladı.

Saldırıyı düzenleyenlerin de iki kişi olduğunu belirten Vali Dan, saldırının terör eylemi olup olmadığını açıklamadı.

ABD'nin Teksas eyaletinde silahlı saldırı: 15 ölü
Haber Yayın Tarihi: 03.08.2019 09:36 Kaynak: İHAAvukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Son Dakika: Bilecik'te raydan çıkan klavuz tren paramparça oldu: İki makinist can verdi