ABD'de Super Bowl 'zafer sarhoşu' ile polis arasında kovalamaca - Son Dakika

ABD'de Super Bowl 'zafer sarhoşu' ile polis arasında kovalamaca

06.02.2020 15:25
ABD'de Super Bowl 'zafer sarhoşu' ile polis arasında kovalamaca, System.String[]

ABD’nin Kansas kentinde yaşanan kovalamaca aksiyon fimlerini aratmadı. Takımlarının zaferini kutlamak isteyen iki kişi alkolün de etkisiyle kutlamaların yapılacağı geçit yoluna izinsiz girdi. Ardından kovalamaca başladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Kansas kentinde yaşanan kovalamaca aksiyon filmlerini aratmadı. Polis, Super Bowl'da şampiyon olan Kansas City Chiefs'in zaferini kutlayacağı geçit yoluna izinsiz giren ve aşırı hızla seyreden aracı durdurmak istedi. Aracın sürücüsünün dur ihtarına uymayarak, polisten kaçması üzerine kovalamaca başlamış oldu.

Kameralara saniye saniye yansıyan o anlarda, iki sivil polis aracı, söz konusu otomobile yavaşça çarparak yoldan çıkarmaya çalıştı. Sonunda ters dönen araç yolun kenarında polislerce sıkıştırıldı.

ABD'de Super Bowl 'zafer sarhoşu' ile polis arasında kovalamaca

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya ABD'de Super Bowl 'zafer sarhoşu' ile polis arasında kovalamaca - Son Dakika Dünya


Son Dakika

İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net faiz mesajı: Yüksek faize kesinlikle karşıyım Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Şarkıcı Tarık Mengüç'ün acı günü! Babasını kaybetti Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü