ABD'de "Türk Kültürü Mirası Ayı" sanal ortamda kutlandı - Son Dakika

ABD'de "Türk Kültürü Mirası Ayı" sanal ortamda kutlandı

28.09.2020 03:29
ABD'de

NEW ABD'nin başkenti Washington'da her yıl kutlanan "Türk Kültürü Mirası Ayı" bu yıl yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sanal ortamda kutlandı.

NEW ABD'nin başkenti Washington'da her yıl kutlanan "Türk Kültürü Mirası Ayı" bu yıl yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sanal ortamda kutlandı.

Washington Türk-Amerikan Derneği (ATA-DC) tarafından düzenlenen sanal etkinlikte ilk olarak Türkiye'nin tarihi ve doğal güzellikleri anlatıldı.

Hat sanatı örneklerinin yapılıp sunulduğu etkinlikte, Türk piyanist ve besteci Fahir Atakoğlu da konser verdi.

Kültürler arası etkinlik ve atölye çalışmaları eylül ve ekim ayları boyunca sanal ortamda düzenlenmeye devam edilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ABD'de 'Türk Kültürü Mirası Ayı' sanal ortamda kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Mesut Özil, Arsenal'den ayrılmasını isteyen gazeteciye sosyal medyadan tepki gösterdi Yavru köpek Pamuk'u tüfekle vuran vicdansızlar daha sonra 'tedavi' amaçlı patilerinin kesilmişler İzmir'de suya yüzde 15 zam yapıldı! 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacak Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada