ABD'deki eylemlere katılan bir genç sokak ortasında annesinden dayak yedi - Son Dakika

ABD'deki eylemlere katılan bir genç sokak ortasında annesinden dayak yedi

ABD'de siyahi bir vatandaşın polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan protestolara katılan bir genci, annesi sokak ortasında dövdü.

ABD'nin Minneapolis kentinde siyahi George Floyd'un bir polis tarafından boğularak öldürülmesinin ardından başlayan protestolar giderek büyürken, protestolardan ilginç görüntüler de geliyor. Protestoya katılan siyahi bir genç, diğer protestocuların ortasında annesi tarafından dövüldü.

PROTESTOCUYA ANNE DAYAĞI

ABD'nin Minneapolis kentinde siyahi George Floyd'un, bir polis memuru tarafından nefessiz bırakılarak öldürülmesinin ardından ırkçılık ve polis şiddetine karşı başlayan protestolar birçok eyalete yayıldı. Binaların yakılıp, dükkanların yağmalandığı protestolarda ilginç görüntüler de ortaya çıkıyor. Cep telefonukamerasına yansıyan görüntülerde protestoya katılan siyahi bir genci, annesi sokak ortasında dövüyor. Annesinin tokatlarının hedefi olan genç ise annesinden kaçmaya çalışıyor.

Son Dakika

07:16 Ayasofya'daki mozaikler ve semboller ne olacak? Herkesin aklındaki tek soru yanıt buldu 02:49 Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi 01:02 Meral Akşener, İYİ Partili Levent Özeren'in hakaret mesajları için Semiha Yıldırım'dan özür diledi 23:55 Balkondan ateş açan mühendis suçüstü yakaladı 23:30 Bataklık Operasyonu kapsamında 16 şirkete kayyum atandı 23:20 ORC'nin son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar! Sadece dört parti seçim barajını geçebildi 22:57 Son Dakika: 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Ayasofya kararına ilk yorum: Emeği geçenleri tebrik ederim 22:33 Son Dakika: Cami rahatsızlığı büyüyor! Ayasofya kararına bir tepki de ABD'den geldi 22:26 Yıldız Tilbe'den Ayasofya paylaşımı: Allah devletimize, milletimize zeval vermesin 21:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya ve Yunanistan'a Ayasofya yanıtı: Herkes kararımıza saygı duysun 20:09 Isparta'da koronavirüs vaka sayısı 9 kat arttı, Vali'den uyarı gecikmedi: Rehavete kapılmayın 19:10 Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesi kararına Bahçeli'den ilk tepki: Tertemiz alınların secdeyle buluşması sağlanmıştır 19:07 Balıkesir'de AK Parti'nin 5 ilçe başkanı istifa etti 18:47 Ayasofya Camii'ne dünyadan tepkiler gelirken İspanya'daki Cordoba Katedrali örneği unutuluyor 18:00 26 yıldır mücadele verdiği Ayasofya davasını kazanan Kandemir: Çok sevinçliyim, ilk namaza gideceğim