ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı - Son Dakika

ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı

23.02.2019 15:30
ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı, System.String[]

ABD'de yaşayan Galaxy S8 ve S8+ kullanıcıları birçok hata düzeltmesi, performans ve stabilizasyon iyileştirmesi barındıran ikinci Pie beta güncellemesini aldı.

Avrupa ve Asya'daki Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcıları, Android 9 Pie'ın güncellemelerini birkaç gün önce almaya başlamış olsa da ABD'deki kullanıcılar bu iki model için de Pie sürümünün ikinci beta güncellemesini alıyor.

ABD'deki SM-G950U1 ve SM-G955U1 model numaralarına sahip Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcıları ZSBB numaralı, 163 MB boyutundaki güncellemeyi almaya başladı. Yayınlanan güncelleme kamera sorunları, aşırı batarya tüketimi, mobil verinin APN düzeltilmediği için kullanılamaması gibi sorunları düzeltirken, performans ve stabilizasyon iyileştirmelerini de içeriyor.

Güncellemenin sadece ABD'deki kilitsiz S8 ve S8+ kullanıcılarına gelip gelmediği henüz belli değil ancak diğer kullanıcılar da muhtemelen birkaç hafta içerisinde bu güncellemeye kavuşacaktır.

ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı
ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji ABD'deki Galaxy S8 Kullanıcıları, İkinci Android Pie Beta Güncellemesini Aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 bin 603 kişilik sosyal atamayı 26 Ocak'ta yapacak Mayına basarak ağır yaralanan asker tedavi gördüğü hastanede şehit düştü Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti