ABD'den İsrail'in Planlarına Çekinceli Yeşil Işık - Son Dakika

ABD'den İsrail'in Planlarına Çekinceli Yeşil Işık

19.02.2012 14:44
ABD'den İsrail'in Planlarına Çekinceli Yeşil Işık, System.String[]

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun Güney Kıbrıs ziyaretinden önce ABD'den yeşil ışık aldığı belirtildi.

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun Güney Kıbrıs ziyaretinden önce ABD'den yeşil ışık aldığı belirtildi. Rum Alithia gazetesi, diplomatik kaynaklara dayandırdığı haberinde, Netanyahu'nun ziyareti öncesinde İsrail Dışişleri Bakanı'nın New York'ta bulunduğunu ve burada ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'dan "İsrail'in planlarına" ilişkin "yeşil ışık" aldığını yazdı.

ABD'nin İsrail'in planlarına "Türkiye ile askeri ihtilafın artırılmaması" çekincesiyle destek verdiğini yazan gazete, bunun da "Baf'taki Andreas Papandreu Havva Üssü'nün İsrail hava kuvvetlerine tahsis edilmesinin Ankara'ya yönelik tahrik olarak algılanabileceği" şeklinde tercüme edilebileceğini belirtti.

ABD'den İsrail'in Planlarına Çekinceli Yeşil Işık

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya ABD'den İsrail'in Planlarına Çekinceli Yeşil Işık - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu