ABD'li Şarkıcı Demi Lovato'nun Çıplak Fotoğrafları Yayınlandı - Son Dakika

ABD'li Şarkıcı Demi Lovato'nun Çıplak Fotoğrafları Yayınlandı

23.03.2017 11:33

24 yaşındaki ABD'li şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato'nun 3 yıl önce özel fotoğrafları internete sızmıştı. Genç şarkıcının bu defa da çıplak fotoğrafları yayınlandı.

Üç yıl önce iCloud skandalında özel fotoğrafları internete sızan ABD'li şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato'nun bu kez de çıplak bir pozu yayınlandı.

GENÇ ŞARKICININ BU DURUMA CANI ÇOK SIKKIN

24 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato, internette dolaşmaya başlayan çıplak fotoğrafı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.

ABD'li Şarkıcı Demi Lovato'nun Çıplak Fotoğrafları Yayınlandı

Son Dakika Magazin ABD'li Şarkıcı Demi Lovato'nun Çıplak Fotoğrafları Yayınlandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı