ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" deyip üstsüz poz paylaştı - Son Dakika

ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" deyip üstsüz poz paylaştı

27.10.2020 13:54

ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Nora Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" diyerek kişisel Instagram hesabından üstsüz bir pozunu paylaştı. Segura'nın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Bir dönem İngiliz devi Manchester United'ın da formasının da giyen ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın sevgilisi Nora Segura sosyal medyadaki son paylaşımıyla gündem oldu.

ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, 'Sadece saçımı gösteriyorum' deyip üstsüz poz paylaştı

"SAÇLARIMI GÖSTERİYORUM"

Üstsüz pozunu paylaşan güzel model, müstehcen fotoğrafının altına "Ne var? Doğal saçlarımı gösteriyorum" notunu düştü. Segura'nın son paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, 'Sadece saçımı gösteriyorum' deyip üstsüz poz paylaştı
Nora Segura ile Tim Howard

SELFIE KRALİÇESİ

Cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken Nora Segura, sosyal medya hesabından daha önce transparan kıyafetli pozunu paylaşmıştı. İspanyol model, Amerika'da "Selfie Kraliçesi" olarak tanınıyor.

ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, Sadece saçımı gösteriyorum deyip üstsüz poz paylaştı

Son Dakika Spor ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, 'Sadece saçımı gösteriyorum' deyip üstsüz poz paylaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ermenistan'ın vurduğu Berde'de 21 sivil hayatını kaybetmişti! Bombaların düşme anı ortaya çıktı MasterChef Türkiye'ye veda eden isim belli oldu İzmir'de 58 saat sonra gelen mucize! 14 yaşındaki İdil, enkaz altından kurtarıldı Depremzedeler için dağıtılan yardımları büfesinde satan uyanık gözaltına alındı Şehit kardeşi, kız isteme hazırlığındayken silahlı saldırıda öldürüldü Damat, yol kenarında gelini aşırı hız tartışması nedeniyle dövmüş Kaçak ocakta göçük altında kalan işçiyi "Ağaçtan düştü" diyerek hastaneye getirdiler TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı