Son Dakika Haberleri: ABD'li Futbolcu Matt Miazga'nin Rakibine Yaptığı Harekete Tepki Yağıyor

ABD'li Futbolcu Matt Miazga'nin Rakibine Yaptığı Harekete Tepki Yağıyor

9 gün önce

Amerika Birleşik Devletleri'nin Meksika ile karşı karşıya geldiği hazırlık maçında 1,67 boyundaki rakibiyle dalga geçen Matt Miazga'ya tepki yağdı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Meksika'yı 1-0 mağlup ettiği hazırlık maçında çok ilginç bir olay yaşandı.

Karşılaşmanın 65'inci dakikasında skor 0-0 iken Amerikalı savunmacı Miazga ve Meksikalı Diego Lainez bir ikili mücadele sonrası gerilerek tartışmaya başladı. 1.93 boyundaki Matt Miazga 1.67'lik Diego Lainez'i tartışma sırasında yaptığı el hareketiyle aşağıladı.

RAKİBİNİN BOYUYLA DALGA GEÇTİ

Rakibinin kısa boylu olması nedeniyle onu göremediğini ima eden bir hareket yapan Miazga'ya diğer oyuncular da tepki gösterdi. Sosyal medyada da çok konuşulan bu hareket sonrası Miazga'ya 18 yaşındaki rakibini boyu nedeniyle aşağıladığı için tepki yağdı. Geceye damga vuran o anlardan sonra ABD karşılaşmayı Tyler Adams'ın attığı golle 1-0 kazandı.


YORUMLAR


Başkan Erdoğan'ın ABD Ziyaretinin Detayları Belli Oldu Amerika'daki Şiddetli Yağmur Metroyu Sular Altında Bıraktı, O Anlar Anbean Kaydedildi

ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam, Özgürlüğüne Kavuştu ABD'de Cezaevlerine Bağışlanan Muz Kutularından 18 Milyon Dolarlık Kokain Çıktı