ABD'li Şov Yıldızı Kim Kardashian, Dördüncü Çocuğuna Ermeni Adı Koyacak - Son Dakika

ABD'li Şov Yıldızı Kim Kardashian, Dördüncü Çocuğuna Ermeni Adı Koyacak

9 ay önce

Ünlü ABD'li yıldız Kim Kardashian, yeni doğacak çocuğuna Ermeni adı verecek.

ABD'li Şov Yıldızı Kim Kardashian, Dördüncü Çocuğuna Ermeni Adı Koyacak, System.String[]

Taşıyıcı anneden dördüncü çocuğunun dünyaya gelmesini bekleyen Kim Kardashian, bebeğine vereceği isim konusundaki kakarını açıkladı. Ünlü yıldız, mayıs ayında doğacak bebeği için Ermeni adı koyacak.

YAYGIN BİR İSİM ARIYORLAR

E! adlı magazin sitesine konuşan 38 yaşındaki Kardashian, rap şarkıcısı eşi Kanye West ile birlikte yeni doğacak erkek bebeklerine yaygın olarak kullanılan bir Ermeni ismi seçeceklerini belirtti.

HALA KARARSIZ

Ermeni Ulusal İstatistik Hizmetleri'ne göre, Ermenistan'da erkek bebeklere en çok verilen isimler Davit, Narek, Gor, Hayk, Alex, Erik, Arman, Samvel, Tigran ve Aram. Kardashian'ın bu isimlerden birini seçip seçmeyeceği bilinmiyor.

HAMİLE KALMASI RİSKLİ

Kardashian, önceki üç çocuğuna North, Saint ve Chicago adlarını verdi. Sağlık sorunları nedeniyle hamile kalması riskli olan Kardashian üçüncü çocuğu için de taşıyıcı anne yöntemine başvurmuştu.

SOY AĞACI YAYINLANMIŞTI

Ayrıca İngiliz Daily Mail gazetesinin araştırmasına göre Kardashian'ın büyükbabası Arthur'un, Kars- Erzurum göçmeni Ermeni kökenli iki ailenin torunu olduğunu gösteren bir soy ağacı yayınlamıştı.

ABD'li Şov Yıldızı Kim Kardashian, Dördüncü Çocuğuna Ermeni Adı Koyacak
Haber Yayın Tarihi: 06.04.2019 02:40 

YORUMLAR


Son Dakika

Yargıtay'dan milyonlarca çalışanı ilgilendiren tayin kararı
Tarladan ürün aldı, parasını sulama borusuna sıkıştırıp gitti Şırıngalı çikolata yüzünden hayatını kaybeden Mert'e ilk müdahaleyi yapan doktor: Boğazında bir cismin takılı olduğu söylenmedi