ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı - Son Dakika

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

Ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve 3 yaşındaki oğlu Jameson'ın 2 hafta önce korona virüse yakalandığını açıkladı. Birkaç gün önce yeniden test yapıldığını belirten Pink, bu kez sonucun negatif olduğunu belirtti.

Çin'de ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan ölümcül koronavirüsten (Kovid-19) bir ünlü isim daha etkilendi.

"OĞLUM VE BENİM TESTİM POZİTİF ÇIKTI"

ABD'li ünlü şarkıcı Pink sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İki hafta önce 3 yaşındaki oğlum Jameson ve ben Kovid-19 belirtileri gösteriyorduk. Şanslıydık ki hekimimiz sayesinde test yaptırdık. Sonucum pozitif çıktı. Ailem halihazırda evde kalıyordu ve bunu doktorumuzun talimatını izleyen son iki hafta boyunca sürdürdük" ifadelerini kullandı.

TEDAVİDEN SONRA SONUÇLARI NEGATİF GELDİ

Ünlü şarkıcı Pink, birkaç gün önce kendilerine yeniden test yapıldığını ve bu kez test sonuçlarının negatif çıktığını ifade etti.

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

1 MİLYON DOLAR BAĞIŞ YAPACAĞINI AÇIKLADI

İnsanları virüsü hafife almamaları konusunda da uyaran Pink, "Bu hastalık ciddi ve gerçek. İnsanlar hastalığın genç ve yaşlı, sağlıklı ve sağlıksız, zengin ve fakirleri etkilediğini bilmelidir" ifadelerini kullandı.

Pink, bu süreçte mücadele gösteren sağlık çalışanlarını destek olmak amacıyla Temple Üniversitesi Hastanesi Acil Yardım Fonu'na 500 bin Dolar ve Los Angeles Kriz Fonuna da 500 bin Dolar bağış yapacağını duyurdu.

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Libya'da Sirte kenti Hafter'in elinden alındı Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 1026, Meksika'da 625 kişi öldü Güzel model, 8 aylık hamile kocası ile poz verdi Almanlardan Türk SİHA'larına büyük övgü: ABD'de bile böylesi yok Çekirge istilalarının temel sebebi iklim değişikliği ve aşırı yağışlar 16 yaşındaki erkek öğrencisini istismar eden öğretmene kocası kameralı tuzak kurdu Ellerinde kafatası olan insanları gören fotoğrafçı objektifine sarıldı! İspanya'da görülen 2 metrelik dev yılan panik yarattı Güvenlik görevlisi, markette olay çıkaran müşteriyi tek yumrukla yere serdi ABD'de tarihin en yüksek katılımlı gösterisi yapılacak! Beyaz Saray abluka altına alındı Hukuk mücadelesinden bıkan çiftçi, kendine devlet kurdu Darbeci Hafter'in sağ kolu Tümgeneral Madi, görevinden istifa etti ABD'de olaylar kontrolden çıkıyor! Esnaf, göstericilere elektrikli testere ile saldırdı Son dakika: Libya'da Hafter'e bir darbe daha! Vişke beldesi UMH'nin kontrolüne geçti Twitter'ın ardından Facebook'ta Trump'ın paylaşımlarını gözden geçirecek