ABD'li yıldız Kylie Jenner, yaptığı ip dansıyla nefes kesti - Son Dakika

ABD'li yıldız Kylie Jenner, yaptığı ip dansıyla nefes kesti

4 gün önce

22 yaşındaki Amerikalı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. İp dansı yaparken çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşan Jenner'ın fotoğraflarına milyonlarca beğeni geldi.

Kendisine ait kozmetik markası çıkaran ve genç yaşta dünyanın sayılı milyarderleri arasına giren Amerikalı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor

Instagram hesabında 158 milyon takipçisi bulunan 22 yaşındaki Amerikalı yıldız, ip dansı yaparken çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

MİLYONLARCA BEĞENİ ALDI

Kyle Jenner'ın paylaşımlarına milyonlarca beğeni ve binlerce yorum geldi. Amerikalı yıldızın kusursuz fiziği ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

GÖĞÜS DEKOLTESİNİ ELLERİYLE KAPATTI

Öte yandan Kylie Jenner, New York'ta yılbaşı gecesini içki içerek kutlamıştı. Aşırı derecede sarhoş olan ve Instagram'da gümüş pullu elbisesi ile eğilerek çektiği fotoğrafı paylaşan Jenner'ın, göğüslerinin dekolte elbisesinden dışarı çıkmaması için elleri ile göğüslerini tutması dikkat çekmişti.

ABD'li yıldız Kylie Jenner, yaptığı ip dansıyla nefes kesti
Haber Yayın Tarihi: 15.01.2020 06:43 

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Karnesi sosyal medyada paylaşılan milyonlarca çocuk tehlikede
Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü Megastar kardeşleriyle verdiği pozu ilk kez paylaştı! Takipçileri şaşkınlık içinde kaldı Tayfur Havutçu, Kasımpaşa'dan istifa etti

Son Dakika Haberleri