ABD Metrosunda Bayıltan Dayak - Son Dakika

ABD Metrosunda Bayıltan Dayak

– ABD'de bir grup, metrodaki bir genci bayıltana kadar dövdü.

ABD Metrosunda Bayıltan Dayak, System.String[]

– ABD'de bir grup, metrodaki bir genci bayıltana kadar dövdü. Polis, tekme ve yumruklarla genci bayıltana kadar döven saldırganları ve mağdur genci arıyor.


ABD'de New York Şehri Polis Teşkilatı (NYPD) tarafından metroda gerçekleşen dayak olayının görüntüleri sosyal medyada "Metroda bir gence yönelik gerçekleştirilen çirkin saldırının sorumlularını tespit etmek için yardımınız gerekiyor" ifadeleriyle paylaşıldı.


Yerel medyada yer alan haberlere göre, saldırıya karışanların ya da dayak yiyen gencin kimliği henüz belirlenemedi. Ayrıca polisin, görüntüsünü paylaştığı olayın görgü tanıklarının polisle iletişime geçmesi çağrısında bulunduğu ve olayın nerede, nasıl ve neden gerçekleştiği hakkında bilgi toplamaya çalıştığı belirtildi.


Polisin paylaştığı görüntülerde birden çok kişinin, koltukta oturmakta olan gencin yüzünü  tekmelediği ve yumrukladığı görülüyor. Bir süre devam eden darp olayı sonunda darp edilen gencin bayıldığı görülüyor.


Son Dakika

Tüm dünyayı ayağa kaldıran George Floyd cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı; Floyd'un polislere söyledikleri vicdanları sızlattı Twitter, Trump konusunda geri adım attı: Kurallarımıza aykırı bir durum tespit etmedik ABD'de George Floyd'un polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis'te sokağa çıkma yasağı ilan edildi Erdoğan'ın Ayasofya sözleri sonrası Yunanistan'dan ilk resmi açıklama: Bu bir meydan okuma Rus milyarderler koronavirüs salgınından kurtulmak için Avrupa sahillerine kaçıyor Hindistan'da bir rahip, koronavirüsün sona ermesi için bir kişiyi kurban etti İran'dan şaşırtan itiraf: Esed'i iktidarda tutmak için 30 milyar dolar harcadık, paramızı geri ödesin CNN muhabiri, Minneapolis'teki olayları anlatırken canlı yayında gözaltına alındı Dünyadaki fiziki altınların dörtte biri New York Merkez Bankası'nın kasasında saklanıyor Erdoğan'ın mesajı Yunanistan'ı çıldırttı: Türklerden eşi görülmemiş meydan okuma Hindistan'da erkek arkadaşıyla kaçan genç kıza meydan dayağı atıldı George Floyd ve onu öldüren polisin geçmişte iş arkadaşı oldukları ortaya çıktı Cinsel ilişki fantezisi için tutulan iki adam ellerinde palalarla yanlış eve girdi Sırlar ortaya çıkıyor! Uçaktaki cinsel ilişki skandalında yeni detay İsveç'te Satra Brunn köyü şifalı suları sebebiyle tam 7 milyon dolara satılıyor