Son Dakika Haberleri: ABD Polisinin ''Şeytan Trump'' Diyen Şüpheliyi Vurduğu Anların Görüntüsü Ortaya Çıktı

ABD Polisinin ''Şeytan Trump'' Diyen Şüpheliyi Vurduğu Anların Görüntüsü Ortaya Çıktı

2 ay önce

ABD'de 2018 yılında, ''Şeytan Trump'' diyerek elinde metal çubukla yürüyen şüpheli, polisler tarafından vurularak öldürülmüştü. O anların, görüntüsü ortaya çıktı.

ABD'de 2018 yılında yaşanan ve 48 yaşındaki bir şüphelinin ölümü ile sonuçlanan olayın görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde ''Şeytan Trump'' diyerek elindeki metal çubukla polislerin üzerine yürüyen şüphelinin, polis tarafından vurulduğu görülüyor.

Olay, Kaliforniya'ya bağlı San Diego şehrinde meydana geldi. ABD medyası, polisin, elinde metal bir çubuk bulunan şüpheliyi durdurmak istediğini ancak şüphelinin araçlarına çubukla vurduğunu; elektro şok tabancası ile de vurulmayan şüpheliye silah çekildiğini duyurdu.

2 KEZ VURULDU

Yerel medya, elindeki çubukla polisin üzerine giden ve "Şeytan Trump" diye bağıran şüphelinin silahla 2 kez vurulduğunu; hastaneye kaldırılan adamın hayatını kaybettiğini yazdı. San Diego Bölge Polis Ofisi, memurun kendisini savunduğunu söyledi.

ABD Polisinin ''Şeytan Trump'' Diyen Şüpheliyi Vurduğu Anların Görüntüsü Ortaya Çıktı
Haber Yayın Tarihi : 25.05.2019 10:10 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama