Abd: "Uçan Şeyler Uzaylılar Değil Ama Ne, Bilmiyoruz" - Son Dakika

Abd: "Uçan Şeyler Uzaylılar Değil Ama Ne, Bilmiyoruz"

04.06.2021 15:06
Abd:

Dünyanın önde gelen gazetelerinden New York Times, ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'un UFO dosyasıyla ilgili ikinci bombayı bugün patladı.

Dünyanın önde gelen gazetelerinden New York Times, ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'un UFO dosyasıyla ilgili ikinci bombayı bugün patladı.

Daha önce Pentagon'un "Tanımlanamayan Hava Olayları" dediği görüntüleri yayınlayan, geçen Aralık'ta "Pentagon UFO görüntülerini inceleyip rapor hazırlayacak" diye manşet atan gazete, bu sabah o rapordan sızanları yazdı.

Gazeteye göre, görüntüler incelendi ve yetkililer ne "Evet" ne "Hayır" dedi.

UZAYLI TEKNOLOJİSİ DEĞİL

ABD'li yetkililere göre savaş pilotlarının radarda gördükleri uzaylılar ya da uzaylı teknolojisi DEĞİL. Ancak rapora şu notu da düşüyorlar: "Ne olduklarını biz de bilmiyor, açıklayamıyoruz."

Raporda şöyle denildi: "Geçen 20 yıl içinde 120'den sonra tanımlanamayan hava olayları yaşandı. Bunlar Amerikan ordusu ya da teknolojisinin üretimi değiller."

Abd: Uçan Şeyler Uzaylılar Değil Ama Ne, Bilmiyoruz

Son Dakika Teknoloji Abd: 'Uçan Şeyler Uzaylılar Değil Ama Ne, Bilmiyoruz' - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

TÜİK merak edilen araştırmanın sonuçlarını yayınladı! Gelir seviyesi en yüksek olan il İstanbul 10:58 TÜİK merak edilen araştırmanın sonuçlarını yayınladı! Gelir seviyesi en yüksek olan il İstanbul Çılgın at kontrolden çıktı! Dünyaca ünlü meydanı birbirine kattı 10:55 Çılgın at kontrolden çıktı! Dünyaca ünlü meydanı birbirine kattı Altının gram fiyatı 500 lira seviyesinden işlem görüyor 10:48 Altının gram fiyatı 500 lira seviyesinden işlem görüyor
Son Dakika! Koronavirüs aşı uygulamasında yaş sınırı 25'e indi 10:43 Son Dakika! Koronavirüs aşı uygulamasında yaş sınırı 25'e indi Mehmet Ceyhan'dan aşı üreticilerine ağır suçlama: 3. doz gerekliliği aşıya pazar arama çalışmalarından bir tanesi 10:22 Mehmet Ceyhan'dan aşı üreticilerine ağır suçlama: 3. doz gerekliliği aşıya pazar arama çalışmalarından bir tanesi 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayıp intihar etti 10:17 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayıp intihar etti
Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı'ya Beşiktaş'ta devam etmeyeceğini söylemiş 10:09 Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı'ya Beşiktaş'ta devam etmeyeceğini söylemiş Milyarlarca dolar buhar oldu! Elon Musk'ın popülerleştirdiği Dogecoin'de sert düştü 10:02 Milyarlarca dolar buhar oldu! Elon Musk'ın popülerleştirdiği Dogecoin'de sert düştü
Advertisement