Son Dakika Haberleri: ABD'yi Vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'yı da Etkiledi

ABD'yi Vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'yı da Etkiledi

3 ay önce

ABD'nin güneyini vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'nın Brezilya'da yapacağı programın geç başlamasına neden oldu. Kasırga, Ilıcalı'nın işlerini aksattı.

Amerika'nın güneyini vuran Irma kasırgasından  Acun Medya da nasibini aldı.  Acun Ilıcalı ve ekibi, ocak ayından itibaren  Brezilya'da yayınlanacak 'Exathlon' yarışmasının çekimlerine  12 Eylül'de başlayacaktı; ancak kasırga  Dominik'i de etkileyince çekimlere başlanamadı.

ÇEKİMLER 10 GÜN ERTELENDİ

Miliyet Cadde Yazarı  Ali Eyüboğlu bugünkü köşesisinde  Amerika'nın güneyini vuran Irma kasırgasından Acun medya'nın da etkilendiğini yazdı: "Amerika'nın güneyini vuran Irma kasırgasından  Acun Medya da nasibini aldı.  Acun Ilıcalı ve ekibi, ocak ayından itibaren  Brezilya'da yayınlanacak 'Exathlon' yarışmasının çekimlerine  12 Eylül'de başlayacaktı. Ilıcalı,  Dominik'teki çekimlere start verdikten sonra  Fransa'ya geçip, ünlü sahil kasabası  Saint Tropez'de  Şeyma Subaşı'yla dünyaevine girecekti. Ancak Irma kasırgası, sadece  Güney Amerika'yı değil,  Dominik'i de vurdu. O yüzden  Acun Medya ekibi  Brezilya için çekeceği 'Exathlon'un çekimlerini 10 gün ertelemek zorunda kaldı. Bu yüzden  Acun Ilıcalı, 19  Eylül'de 300 kişinin katılacağı  Akdeniz sahilinde yer alan beach'teki düğünden sonra soluğu  Dominik'te alacak.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Final Yapması Beklenen Çocuklar Duymasın'dan Yeni Fragman Geldi! Haluk Sevgili Yapıyor 13 Yaşındaki Sınıf Arkadaşının Tecavüzüne Uğrayan 11 Yaşındaki Kız Hamile Kaldı
Yoğurtçu Bayram'la İlgili Şikayetler RTÜK'ün Telefonlarını Kilitledi