Abdülhamit'in torunu Külliye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan, güven mektuplarını kabul etti - Son Dakika

Abdülhamit'in torunu Külliye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan, güven mektuplarını kabul etti

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'de Meksika'nın Ankara Büyükelçisi Jose Luis Martinez Hernandez'i kabul etti. Törene, aynı zamanda Sultan 2. Abdülhamit'in torunu olan Büyükelçi'nin eşi Mediha Osmanoğlu da katıldı. Erdoğan'ın, Osmanoğlu'nun taktığı rozete gösterdiği ilgi dikkatlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabulde Büyükelçi Hernandez, Erdoğan'a güven mektubu sundu. Hernandez, eşi Mediha Şükriye Nami Martinez Hernandez ve bazı büyükelçilik mensuplarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

ABDÜLHAMİT'İN TORUNU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabulde Büyükelçi Martinez'in eşi ve aynı zamanda Sultan II. Abdülhamit'in kızı Ayşe Sultan'ın torunu olan Mediha Şükriye Nami Martinez Hernandez Osmanoğlu ile bir süre sohbet etti. Türkiye'nin Meksika Büyükelçiliği ile yakın ilişki içerisinde bulunan ve az Türkçe bilen Mediha Osmanoğlu, Osmanlı Hanedanı mensupları ve II. Abdülhamit ile ilgili Türkiye'de düzenlenen anma törenlerine de katılım sağladı.

Abdülhamit'in torunu Külliye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan, güven mektuplarını kabul etti
Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 07:46 Son Dakika

Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada
Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte! Benzin ve motorine gece yarısı indirim geldi

Son Dakika Haberleri