Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında - Son Dakika

Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında

02.01.2012 00:26
Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında, System.String[]

Abdullah Avcı, İstanbul Radisson Blu Conference & Airport Hotel'de kampta bulunan U18 Milli Takımı'nı ziyaret etti.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstanbul Radisson Blu Conference & Airport Hotel'de kampta bulunan U18 Milli Takımı'nı ziyaret etti. Ziyarete Milli Takımlar Müdürü Hüseyin Coşkun da katıldı.

Avcı, Rusya Futbol Federasyonu'nun 4 - 12 Ocak tarihleri arasında St. Petersburg kentinde düzenleyeceği Valentin Granatkin Turnuvası'nda mücadele edecek U18 Milli Takımı'nın teknik heyet ve oyuncularının yeni yılını kutlayıp müsabakalar öncesinde başarı diledi.

Tüm yaş kategorilerindeki milli takımlara hassasiyetle yaklaştıklarını ifade eden Avcı, "Ancak şu anki U18 Takımı olarak sizin durumunuz biraz farklı. Siz hem bu yıl UEFA Avrupa U19 Şampiyonası Elit Turu'nda, devamında inşallah finallerinde hem de gelecek yıl ülkemizin ev sahipliğinde düzenlenecek FIFA U20 Dünya Kupası'nda Türkiye'yi temsil edeceksiniz. Bu bakımdan, fiziksel ve mental hazırlığınızı en iyi şekilde yapmalısınız. Böylesine önemli iki turnuvada yer almak her oyuncuya nasip olmaz." diye konuştu.

İki turnuvada da takımın çok önemli işler yapacağına inandığını ifade eden Avcı, "Önünüzdeki hedef ulaşılabilir. Bu turnuvalarda başarılı olmanız hem kendi geleceğiniz hem de ülkemizin futbolu için önem taşıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmesiniz." dedi. Elinden geldiğince maç ve antrenmanlarda genç milli takım oyuncularının yanında olacağını belirten Avcı, "Türkiye Futbol Federasyonu'ndan U17 Milli Takımı'nın teknik direktörü olarak ayrılmıştım, şimdi A Milli takım hocası olarak döndüm. Sizin de hedefiniz gelecekte A Milli Takım'a yükselmek olmalı. Bu yolda şansınız da yüksek. Kendinizi geliştirmeye çalışın, değişime açık olun." diyerek sözlerini tamamladı.

Avcı, yaptığı konuşmanın ardından U18 Milli Takım teknik heyet ve oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

U18 Milli Takımı, Valentin Granatkin Turnuvası'na katılmak üzere yarın saat 13.25'te Rusya'ya hareket edecek.

Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında
Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Abdullah Avcı, U18 Milli Takım Kampında - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi