Abdullah Avcı'yı Beşiktaş'a getiren Fikret Orman: Abdullah Avcı'nın adamlığı belli - Son Dakika

Abdullah Avcı'yı Beşiktaş'a getiren Fikret Orman: Abdullah Avcı'nın adamlığı belli

28 gün önce

Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından Abdullah Avcı'yı takımın başına getiren Fikret Orman, "Abdullah Avcı'nın kariyeri, adamlığı belli. Futbol bilgisi yüksek olan bir kişilik. Ona sahip çıkmamız lazım. İstikrar doğrudur. Hoca değiştirmekle başarı gelmez." dedi.

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, TRT Spor'da yayınlanan Stadyum Özel programına konuk oldu. İşte Orman'ın açıklamaları:

"Beşiktaşlı Türkiye Kupası'nı önemsemez, ben bunu daha önce de söyleyince tepki çekmiştim. UEFA'da keşke elenmeseydik. Beşiktaş her zaman şampiyonluk ister. 3 puanlık sistemde ayağa kalkacaklardır. Hocamızı kamuoyunda tartışmak işi negatife çevirir. Abdullah Avcı tartışılacak bir isim değildir. Her zaman güneşli günler olmaz. Yağmur yağar, kar yağar. Burada başkan ve yönetim kurulunun tavrı çok önemli. Ben Şenol hocaya hep sahip çıktım. Beşiktaş'ın 117 senelik bir camia. 15 şampiyonluğu var. Demek ki her sene şampiyon olmamışız. Abdullah Avcı'nın kariyeri, adamlığı belli. Futbol bilgisi yüksek olan bir kişilik. Ona sahip çıkmamız lazım. İstikrar doğrudur. Hoca değiştirmekle başarı gelmez.

BEŞİKTAŞ'IN KADROSUNA ÖVGÜ

Beşiktaş'ın çok kaliteli kadrosu var. Fenerbahçe ve Sivasspor maçlarını kazansaydık da bu konuşulacaktı zaten. Sonuca endeksli. Milli takımın santrforu Burak Yılmaz, bizim santrforumuz. Geri 4'lüdeki oyuncuların kariyerleri ortada. Hepsi çok önemli. Milli takım santrforu Beşiktaş'ın santrforu. Geri dörtlüdeki oyuncuların hepsi önemli. Gökhan, Caner, Vida, Victor Ruiz, onun yedeği Enzo Roco. Önünde Atiba ve Elneny, çok iyi iki ön libero. Ljajic çok iyi 10 numara. Oğuzhan, Oğuzhan gibi olsa, müthiş bir oyuncu.

Abdullah Avcı'yı Beşiktaş'a getiren Fikret Orman: Abdullah Avcı'nın adamlığı belli
Haber Yayın Tarihi: 23.01.2020 07:32 

YORUMLAR


Son Dakika

İllegal bahis sitesiyle 5 ayda 50 milyon TL kazanan şahıslar yakalandı
Atakan Kayalar'ın "Gaipten sesler duyuyorum" dediği video büyük yankı uyandırdı Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz: Doğru, evlendim