Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı - Son Dakika

Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı

06.11.2016 14:42
Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı, System.String[]

Abdullah Çatlı, ölümünün 20. yılında Nevşehir'deki mezarı başında anıldı.

Abdullah Çatlı, ölümünün 20. yılında Nevşehir'deki mezarı başında anıldı.

Susurluk'ta 3 Kasım 1996'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çatlı için Kaldırım Mezarlığı'nda bulunan üzerine Türk bayrağı örtülen kabri başında anma etkinliği yapıldı.

Etkinlikte Kur'an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Anmaya Çatlı'nın annesi Remziye Çatlı, kardeşi Zeki Çatlı, eşi Meral Çatlı ve kızları ile Haluk Kırcı, Oral Çelik, tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez katıldı.

Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı
Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Abdullah Çatlı Nevşehir'de Anıldı - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Denizli'de yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu, vatandaşı korona korkusu sardı