Abdullah Gül'ün Onuruna Verilen Yemekte 50 Koyun Kesildi - Son Dakika

Abdullah Gül'ün Onuruna Verilen Yemekte 50 Koyun Kesildi

3 yıl önce

Abdullah Gül'ün onuruna verilen yemekte 50 koyun kesildiŞANLIURFA - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 22. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Faruk Bayrak'ın Hilvan ilçesindeki onuruna verilen yemeğe katıldı.

Abdullah Gül'ün Onuruna Verilen Yemekte 50 Koyun Kesildi, System.String[]

Abdullah Gül'ün onuruna verilen yemekte 50 koyun kesildi


ŞANLIURFA - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 22. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Faruk Bayrak'ın Hilvan ilçesindeki onuruna verilen yemeğe katıldı. Yemekte davetliler için 50 koyun kesildi.

Türkiye'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şanlıurfa'daki temaslarının ardından kirvesi olan 22. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Faruk Bayrak'ın davetlisi olarak Hilvan İlçesine bağlı Saluca kırsal Mahallesine gitti. Çok sayıda bürokratın da katıldığı davet için 50 koyunun kesildiği ve binlerce kişilik yemek hazırlandığı belirtildi. Gül, burada yaptığı konuşmada, siyasi hayatları dışında normal hayatlarının da devam ettiğini, arkadaşı Faruk Bayrak'ın daveti üzerine Şanlıurfa'ya geldiğini dile getirdi.

Yenilen yemeğin ardından davetliler Abdullah Gül ile fotoğraf ektirmek için sıraya girdi.

Abdullah Gül'ün Onuruna Verilen Yemekte 50 Koyun Kesildi

Haber Yayın Tarihi: 13.10.2017 05:20 Kaynak: İHASon Dakika

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cezayir'de vize açıklaması

Son Dakika Haberleri