Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi - Son Dakika

Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi

28.02.2021 11:46

Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, sosyal medyadan Mostafa Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara yanıt verdi. Albayrak, Twitter'dan taraftara, "Hemen abiciğim hemen hemen bağış kampanyamıza katıl hemen hemen" dedi.

Galatasaray'ın devre arasında Zamalek'ten kiralık olarak renklerine bağladığı Mostafa Mohamed'in bonservisi için çeşitli spekülasyonlar ortaya çıkarken, sarı kırmızılıların 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, bunların gerçek olmadığını ve 4 milyon dolar ödenmesi halinde oyuncuyu alabileceklerini belirtmişti.

TARAFTAR TWITTER'DAN ÇAĞRIDA BULUNDU

Mostafa Mohamed'in Erzurumspor maçında da 2 gol atarak yıldızlaşmasının ardından bir taraftar sosyal medyadan yaptığı çağrıda, Abdurrahim Albayrak'a oyuncunun acil transfer edilmesi gerektiği mesajını verdi. Albayrak ise devam eden bağış kampanyasına katılmasını kaydetti.

Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi

BAĞIŞ KAMPANYASINA KATIL MESAJI VERDİ

Taraftar açıklamasında, "Hemen abicim hemen hemen hemen şimdi gidin verin parasını alın şu adamın bonservisini. Başlarım finansal fair playine. Abdürrahim Başkanım sen gerekeni yaparsın bekletmeyin başımıza iş çıkmasın. Mostafa Mohamed bizimdir bizim kalmalı" dedi. Albayrak ise, "Hemen abiciğım hemen hemen bağış kampanyamıza katıl hemen hemen" ifadelerine yer verdi. Albayrak'ın taraftara cevabı binlerce beğeni aldı.

Galatasaray 31 Aralık 2021'e kadar 4 milyon Dolar ödediği takdirde Muhammed'in bonservisini alma hakkını elinde bulunduruyor.

Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi

Son Dakika Spor Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Şampiyonluk yolundaki Beşiktaş'a, Cenk'in ardından bir kötü haber de Oğuzhan'dan geldi Şampiyonluk yolundaki Beşiktaş'a, Cenk'in ardından bir kötü haber de Oğuzhan'dan geldi İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı 14 yaşındaki genç kız, 11'inci kattan düşerek yaşamını yitirdi 14 yaşındaki genç kız, 11'inci kattan düşerek yaşamını yitirdi Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma davasında bomba iddia: Hadise ile Zarrab aşk yaşadı Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma davasında bomba iddia: Hadise ile Zarrab aşk yaşadı