Son Dakika Haberleri: Abdurrahim Albayrak'tan başkanlık açıklaması

Abdurrahim Albayrak'tan başkanlık açıklaması

23 gün önce

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın olağanüstü ya da olağan seçimde başkan adayı olacağını iddia edilmişti. Albayrak konuyla ilgili olarak, "Galatasaray'ın dedikoduya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır" ifadelerini kullandı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın başkan adayı olacağı yönünde iddialar gündeme gelmişti. Albayrak konuyla ilgili açıklama yaptı.

Galatasaray'ın kenetlenmeye ihtiyacı olduğunu belirten Abdurrahim Albayrak, "Galatasaray kulübünün başarısı için büyük bir fedakarlıkla çalışan başkanı ve yönetim kurulu vardır. Galatasaray'ın dedikoduya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. Daha önemli başarılara ulaşmak adına kenetlenme zamanıdır. Galatasaray bir oldukça, birlik oldukça güçlüdür." dedi.

KOLTUK SAVAŞI İDDİASI

Yönetimin bütün camiayı kucaklaması birlik için öncü olması beklenirken Başkan ve yöneticiler arasında koltuk kavgaları yaşandığı ortaya çıktı iddia edilmişyi. Geçtiğimiz günlerde yapılan yönetim kurulu toplantısında İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak en yakın olağanüstü ya da olağan seçimde başkan adayı olacağını söylediği belirtildi.

YUSUF GÜNAY'DAN TEPKİ

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Mustafa Cengiz, Albayrak'ın bu tutumuna bir hayli bozulmuş durumda olduğu ve bazı yöneticiler de Abdurrahim Albayrak'ın başkanlık yürüyüşüne destek olacaklarını ifade edilmişti. Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da bu noktada tavrını ortaya koydu.

Başkan Mustafa Cengiz'in her daim yanında olan Yusuf Günay "Benim tek Başkan'ım Mustafa Cengiz'dir, başka birini desteklememiz söz konusu değildir" şeklinde görüşünü ifade etti. Ancak camia içerisinde ekim ayında seçim olacağı kulaktan kulağa yayılmaya başlamış durumda.

Abdurrahim Albayrak'tan başkanlık açıklaması
Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiası

Ronaldo, kendisine hamburger yardımı yapan kadını buldu

Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiası

Falcao ve eşi Toran para basacak!

Haber Yayın Tarihi: 21.09.2019 03:52 

YORUMLAR


Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı
Aslıhan Doğan Turan, MasterChef yarışmasıyla tanınan şef Eslem Sena Yurt'u işe aldı Genç kız, metrobüste kendisini taciz eden şüpheliyi çığlık atarak yakalattı