Son Dakika Haberleri: Abisinin Katilini Bıçaklayan Şahıs Tutuklandı

Abisinin Katilini Bıçaklayan Şahıs Tutuklandı

3 ay önce

Abisinin katilini bıçaklayan şahıs tutuklandıZONGULDAK - Zonguldak'ta 10 yıl önce abisi Mehmet S.'yi öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan ve bir süre önce de cezaevinden tahliye olan Serkan C.'yi bıçaklayan Necdet S., tutuklandı.

Abisinin katilini bıçaklayan şahıs tutuklandı

ZONGULDAK - Zonguldak'ta 10 yıl önce abisi Mehmet S.'yi öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan ve bir süre önce de cezaevinden tahliye olan Serkan C.'yi bıçaklayan Necdet S., tutuklandı.
Olay, dün Meşrutiyet Mahallesi Gazipaşa Caddesi'nde yaşanmıştı. İddialara göre Sezer C. (41); Necdet S.'nin 2008 yılında kardeşi Mehmet S.'yi öldürmüş ve Serkan C.'de olaydan sonra tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Serkan C. cezasının ardından tahliye edildiğini öğrenen Necdet S., sokakta Serkan C. ile karşılaşmış ve cebinden çıkardığı bıçakla Serkan C.'yi başından, omzundan ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle yaralanmıştı. Olayın ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Necdet S. bu sabah saatlerinde emniyetteki işlemlerinin ardından öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Necdet S., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Olayın ardından Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Serkan C.'nin yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR


Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi