Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada! - Son Dakika

Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada!

27.01.2020 11:13

Yerleşim yerine yakın bir yere gelen kurt sürüsü, gözlerine kestirdikleri köpeklerden birini kurdukları tuzakla paramparça etti.

Hangi ilimizde çekildiği bilinmeyen görüntülerde aç kalan kurtların köpeklere kurduğu tuzak, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde kurtlardan biri, köpeklerin yanına yaklaşıp aniden kaçmaya başlıyor. Kurdun peşine giden köpekler, önlerindeki yamacı aştıktan sonra karşılarına çıkan kurt sürüsünün saldırısıyla neye uğradığını şaşırıyor.

Görüntülerde aniden hücuma geçtiği görülen kurt sürüsü, dakikalar içinde köpeklerden birini paramparça ediyor.

Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada!

Son Dakika 3. Sayfa Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada! - Son Dakika

YORUMLAR (19)
  • Dede: Bizim köyde de gece gelirler aynı taktikle köpekleri peşlerine takıp götürürlerdi, hemanin arkasından bağırırdık gitme oğlum yiyecekler seni deyi ama yoh heman gitti gelmedi, adı heman idi ama korkusuzdu bizi hayvanları korumak için kendini feda etti. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti