Ac Syndicate Tarihi Karakterler Videosu Yayınlandı - Son Dakika

Ac Syndicate Tarihi Karakterler Videosu Yayınlandı

15.10.2015 13:31

Assassin's Creed: Syndicate'ın çıkış tarihi yaklaştıkça Ubisoft'ta yapım için hazırladığı videoları ardı ardına yayınlamaya devam ediyor.

Assassins-Creed-Victory-Syndicate-Live-Stream

Assassin's Creed: Syndicate'ın çıkış tarihi yaklaştıkça Ubisoft'ta yapım için hazırladığı videoları ardı ardına yayınlamaya devam ediyor. Bugün yapım için yeni bir video daha yayınlandı, daha öncekilerden farklı olarak bu videoda yapımda bulunacak olan tarihi karakterler gün yüzüne çıkıyor.

Bildiğiniz gibi serinin son bir kaç oyunu tamamen tarihi öğelere ve hikayelere dayalı bir şekilde ilerliyordu. Aynı durum elbette Assassin's Creed: Syndicate için de geçerli olacak ve yapım boyunca pek çok tarihe yön vermiş olan karakter ile karşılaşacağız. Hatta yeni güven sistemiyle birlikte bu karakterlerin güvenlerini kazanıp, bizlere yardımcı olmalarını sağlayabileceğiz.

Videoda bizlere gösterilen karakterler arasında; Alexander Graham Bell, Karl Marx, Charles Darwin, Charles Dickens, Florence Nightingale ve Queen Victoria gibi isimler bulunuyor. Yayınlanan bu etkileyici videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

AC Syndicate Tarihi Karakterler Videosu

Assassin's Creed: Syndicate'ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC'de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Ac Syndicate Tarihi Karakterler Videosu Yayınlandı
Ac Syndicate Tarihi Karakterler Videosu Yayınlandı

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Ac Syndicate Tarihi Karakterler Videosu Yayınlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 28 kuruş zam Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı