Acıgöl'de Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Açılacak - Son Dakika

Acıgöl'de Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Açılacak

19.02.2018 16:19
Acıgöl'de Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Açılacak, System.String[]

Acıgöl ilçesinde, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) bünyesinde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu açılacağı bildirildi.

Acıgöl ilçesinde, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) bünyesinde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu açılacağı bildirildi.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı makamında ziyaret ederek, ilçeye kurulması onaylanan yüksekokul hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bağlı, ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Acıgöl ilçesinde açmayı planladıkları meslek yüksekokulu için YÖK'ün gerekli onayı verdiğini belirterek, yüksekokulda inşaat teknolojisi, iş sağlığı ve güvenliği, makine ve kaynak teknolojisi, makine resim konstrüksiyon, kimya ve kimyasal işleme teknoloji, gıda işleme, meyve ve sebze işleme teknolojisi bölümlerinin açılacağını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Acıgöl'de Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Açılacak - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu