Açıkhava'da Caz Keyfi - Son Dakika

Açıkhava'da Caz Keyfi

15.07.2011 03:00
Açıkhava'da Caz Keyfi, System.String[]

Dünyanın en önemli caz sanatçılarından Natalie Cole önceki akşam, İstanbul Caz Festivali kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda unutulmaz... .

Dünyanın en önemli caz sanatçılarından Natalie Cole önceki akşam, İstanbul Caz Festivali kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda unutulmaz bir konser verdi. Randy Crawford- Joe Sample ikilisinin ardından sahneye çıkan Natalie Cole, kendisini dinlemeye gelenlere "Bu güzel yaz akşamında buraya gelen herkese teşekkür ederim" diyerek seslendi. Cole'u dinlemek için Açıkhava'yı dolduran yaklaşık 4 bin kişi arasında Leyla ve Vedat Alaton kardeşler ile Güliz Onursal gibi ünlü isimler de vardı.

Sabah : http://www. sabah. com. tr

Açıkhava'da Caz Keyfi

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Açıkhava'da Caz Keyfi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir